Usługi

Nasze myjnie

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi mycia pojazdów.

Usługi

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Cennik

Pakiety w Auto SPA

5 pro­gra­mów my­cia i kon­ser­wa­cji po­jazdu

Kup teraz
15 zł

5 pro­gra­mów my­cia i kon­ser­wa­cji po­jazdu + czyszczenie wnętrza

Kup teraz

Film pokazowy

Najczęściej zadawane pytania

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi mycia pojazdów. Posiadamy nowoczesne systemy czyszczące a także najlepsze detergenty. Samoobsługa zapewnia szybkość działania i maksymalną skuteczność w usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń z karoserii.

Używamy wyłącznie kosmetyków, które nie ingerują w powłokę lakierniczą auta. Mycie pojazdów jest w pełni bezpieczne dzięki użyciu odpowiedniej techniki oraz narzędzi. Dla zapewnienia najwyższych standardów jakościowych, korzystamy z produktów wyłącznie certyfikowanych, wiodących producentów autokosmetyków.

Wykonujemy kompleksowe mycie i pielęgnacje różnego rodzaju samochodów. Posiadamy myjnię przeznaczoną dla busów, myjnię dla samochodów osobowych oraz myjnię dla TIRów. Auto SPA wyposażone jest w myjnie bezdotykowe i mechaniczne.

W Auto SPA oferujemy kompleksową pielęgnację auta, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Do Państwa dyspozycji są np. praczki do dywaników czy odkurzacz do tapicerki. U nas dokładnie odkurzysz wnętrze, wyczyścisz kokpit oraz inne plastikowe elementy.