Myjnia mechaniczna

Szybko, tanio i ekologicznie

Oszczędność czasu, to chyba największa zaleta myjni automatycznej. To dobry wybór szczególnie dla zapracowanych i ciągle spieszących się osób. Do wyboru mamy kilkanaście programów. Odpowiedni wariant jest uzależniony od stopnia zabrudzenia auta. Mamy wszystko, co potrzebne, by doprowadzić karoserię Twojego samochodu do absolutnej czystości, i to w kilka chwil! Jeśli zabrudzone progi, nieczytelna tablica rejestracyjna czy zakurzona szyba utrudniają jazdę to znaczy, że już czas na wizytę w Auto SPA. Oferujemy szereg rozwiązań, które wyczyszczą i polepszą wygląd Państwa samochodu.Nasze szczotki nie rysują pojazdów, gdyż są wykonane miękkich materiałów produkowanych przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Dbamy o bezpieczeństwo lakierów samochodów Naszych Klientów.

Twoje korzyści:
  • delikatne mycie – bez pozostawiania śladów na karoserii samochodu
  • mycie podwozia
  • zwiększona wydajność czyszczenia – drobniejsze włókna szczotki myją skuteczniej w szczelinach, rowkach i na krawędziach.
  • oszczędność czasu

Zarezerwuj wizytę

“Po wizycie w Auto SPA moje auto odzyskało dawny blask. Będę częściej korzystał z Waszych usług, naprawdę warto. Polecam!”

Andrzej

“Najlepsza myjnia dla tirów na lubelszczyźnie. Polecam!”

Marek

” Nasza firma powstała z pasji do pielęgnacji samochodów i osiągania perfekcji w profesjonalnej kosmetyce i renowacji pojazdów.”

Auto Spa

“Jestem bardzo zadowolona z usług Auto SPA przy Rampie Brzeskiej, szybko i dokładnie umyłam samochód. Mój opel lśni, jakość usług w tej myjni jest na najwyższym poziomie. Polecam!”

Dziękuję,

Anna