O nas

O nas

Nasza oferta

Powierzając samochód w nasze ręce, możesz być pewien, że zajmie się nim zespół ludzi, dla których praca z samochodami jest życiową pasją.

Myjnia
Mycie zewnętrzne auta wraz z odkurzaniem wnętrza, myciem szyb, kokpitu i elementów plastikowych.

Auto Spa
Używamy kosmetyków, narzędzi i akcesoriów wyłącznie od renomowanych producentów. Dzięki nam Twój samochód odzyska fabryczny blask

Warsztat
Świadczymy usługi w zakresie diagnostyki, kompleksowych napraw mechanicznych i elektromechanicznych.

Auto szyby
Naprawiamy, wymieniamy i przyciemniamy szyby samochodowe.

Wulkanizacja
U nas ogumienie Twojego auta zostanie przygotowane i przystosowane do panujących warunków drogowych.

Myjnia
Auto Spa
Warsztat
Auto szyby
Wulkanizacja
Usługi

Zobacz czym się zajmujemy

“Po wizycie w Auto SPA moje auto odzyskało dawny blask. Będę częściej korzystał z Waszych usług, naprawdę warto. Polecam!”

Andrzej

“Najlepsza myjnia dla tirów na lubelszczyźnie. Polecam!”

Marek

” Nasza firma powstała z pasji do pielęgnacji samochodów i osiągania perfekcji w profesjonalnej kosmetyce i renowacji pojazdów.”

Auto Spa

“Jestem bardzo zadowolona z usług Auto SPA przy Rampie Brzeskiej, szybko i dokładnie umyłam samochód. Mój opel lśni, jakość usług w tej myjni jest na najwyższym poziomie. Polecam!”

Dziękuję,

Anna

Auto SPA
Posiadamy specjalistyczny sprzęt, umożliwiający przeprowadzenie kompleksowego mycia samochodu z zewnątrz jak również od wewnątrz. Pracujemy tylko i wyłącznie na kosmetykach znanych oraz sprawdzonych przez nas marek, dzięki czemu otrzymują Państwo gwarancję doskonałego efektu oraz zabezpieczenia wrażliwych elementów. W naszej ofercie szeroki zakres usług samochodowych takich jak kompleksowe mycie samochodów, czyszczenie wnętrza, pranie tapicerki samochodowej.